Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69293-2023
Tschechien-Kuřim: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-069293
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém - Pěstební činnost pro LMB 2022-2026
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS budou běžně, obecně dostupné služby souvisícípěstebních činností v lesnictví, a to v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem.
Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázekzadávaných v rámci zavedeného DNS je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách, obecně (Příloha č. 3 dokumentacezadávacího řízení - Návrh Smlouvy) a ve specifikaci předmětu plnění (příloha návrhu smlouvy), a dále bude podrobněji specifikován také vzadávacích podmínkách jednotlivé veřejné zakázce zadávané v DNS.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: