Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69319-2023
Polen-Puszcza Mariańska: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2023/S 025-069319
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Puszcza Mariańska.
Referenznummer der Bekanntmachung: Z.271.14.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie całej masy wytworzonych odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny od właścicieli:
1) nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy;
2) nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu gminy Puszcza Mariańska oraz ich zagospodarowanie (poddanie odzyskowi oraz unieszkodliwianiu)
przez okres 12 miesięcy, nie wcześniej jednak niż od dnia 03.01.2023r. lub do wyczerpania maksymalnej wartości umowy, określonej w § 6 Umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik na 1 do SWZ.
2. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
90500000-0 – usługi związane z odpadami
90512000-9 – usługi transportowe odpadów
90513100-7 – usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90533000-2 – usługi gospodarki odpadami.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513100 Hausmüllbeseitigung
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie następujących rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i z nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe:
1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
2) szkło;
3) papier i tektura;
4) tworzywa sztuczne;
5) metale;
6) opakowania wielomateriałowe;
7) bioodpady;
8) przeterminowane leki;
9) chemikalia (np. farby, rozpuszczalniki, oleje odpadowe);
10) zużyte baterie i akumulatory;
11) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny;
12) odpady wielkogabarytowe, w tym meble;
13) zużyte opony - w liczbie do 8 sztuk rocznie z każdej nieruchomości zamieszkałej oraz nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe;
14) odpady niebezpieczne;
15) odpady budowlane i rozbiórkowe w ilości 500 kg rocznie z każdej nieruchomości zamieszkałej oraz nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe;
16) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi.