Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69327-2023
die Niederlande-Lelystad: Dienstleistungen im Umweltschutz
2023/S 025-069327
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Veldwerk primair provinciaal grondwatermeetnet
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023OFGV/grondwatermeetnet
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
In Flevoland is een primair provinciaal grondwatermeetnet ingericht voor het monitoren van het grondwaterpeil en de grondwaterkwaliteit binnen de provincie Flevoland. Het meetnet is zodanig ingericht dat de locatie een representatief beeld geeft van de grondwaterstanden en grondwaterkwaliteit binnen een bepaald gebied.
Een onderdeel van de totale watertaak bij OFGV is dit primaire provinciale grondwatermeetnet. Deze aanbesteding wordt verricht in het kader van de uitbesteding van de veldwerkzaamheden voor dit meetnet. Het gaat hierbij om de opnames van de waterstanden (stijghoogten) in de filterbuizen van de meetlocaties en het klein onderhoud van de meetlocaties in dit meetnet.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Geen specifieke geraamde waarde.
69327-2023 - MededingingNederland-Lelystad: Milieuzorgdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Referentienummer: 2023OFGV/grondwatermeetnet
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding