Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Marktconsultatie - Financieel systeem (verwachte einddatum: 09-03-2023).
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023-007085
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48442000 Finanzsystemsoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De gemeente Zoetermeer maakt al lange tijd gebruik van hetzelfde financiële systeem. Het systeem is bedrijfskritisch: essentieel voor de continuïteit van de bedrijfsprocessen. Het systeem is verweven met veel andere systemen bij de gemeente en gekoppeld aan diverse softwarepakketten. Het huidige pakket is on premise. De gemeente wil de mogelijkheden voor een SaaS-oplossing onderzoeken. Daarbij is de gemeente op zoek naar vernieuwing en wil waar het kan werkzaamheden slimmer aanpakken, bijvoorbeeld door verdere automatisering van financiële processen. Onderdelen die we nog handmatig bijhouden zouden we op een praktische standaard manier in het nieuwe systeem opgenomen willen hebben. We willen tot het hele proces inkoop van P2P digitaliseren/verslimmen.
De gemeente Zoetermeer wil zich door marktpartijen laten informeren over de mogelijkheden die een nieuw financieel systeem biedt en een actueel beeld krijgen van wat er leeft in de markt.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De gemeente Zoetermeer heeft 42 vragen geformuleerd waar zij graag antwoord op zou ontvangen.