Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια και εγκατάσταση συνθετικού χλοοτάπητα και συναφούς εξοπλισμού στο γήπεδο ποδοσφαίρου του οικισμού Ταξιάρχη
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39293400 Kunstrasen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14211100 Natursand
37410000 Freiluftsportausrüstungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
προβλέπεται η προμήθεια και τοποθέτηση συνθετικού χλοοτάπητα στον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου, μετά την διαμόρφωση της υπάρχουσας υπόβασης με χρήση αδρανών υλικών για την έδραση του συνθετικού χλοοτάπητα, την προμήθεια και τοποθέτηση ενός ζεύγους πάγκου αθλητών και ενός πάγκου διαιτητών και τη προμήθεια και τοποθέτηση ζεύγους εστιών ποδοσφαίρου με τα των διχτύων τους.