Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nikhef - EA Schoonmaakdienstverlening en Glasbewassing
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/100082
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en glasbewassing van Nikhef in Amsterdam. Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 13.500 m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 5.000 m2.
Vanwege het aflopende contract, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de aanbestedende dienst om voor een aantal locaties behorende tot Nikhef één contract met één opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze aanbestedingsprocedure te beginnen en de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 22 maart 2023 in de markt te brengen.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: