Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
UiPathin tarjoamien robotiikkatuotteiden lisenssit
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankinnan kohteena on UiPathin tarjoamien robotiikkatuotteiden lisenssit.
Valittu Toimittaja tulee toimimaan hankintayksikön alihankkijana. Valitun toimittajan kanssa solmitaan yhden toimittajan Puitesopimus.
Hankinnan kohde on tarkemmin kuvattu liitteenä olevassa tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: