Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Microsoft licenties 2022 - 2025
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Aanbesteding Microsoft licenties gemeente Doetinchem voor 3 jaar.
De aanbestedende dienst is op zoek naar een inschrijver die de levering van Microsoft licenties tegen zo laag mogelijke integrale kosten (prijs, bestel- en beheerskosten e.d.) kan verzorgen.
De huidige overeenkomst met Microsoft via de huidige reseller eindigt op 30 juni 2022.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Leveren van Microsoft Licenties, zie verder aanbestedingsdocument
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Suministros - 69458-2023
Países Bajos-Doetinchem: Paquetes de software y sistemas de información
2023/S 025-069458
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Suministros
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
II.1.2)Código CPV principal
48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.1.4)Breve descripción:
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato: