Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Oprema za Projekt izgradnje dnevne bolnice jednodnevne kirurgije u Općoj bolnici Varaždin te projekt Uspostava objedinjenog bolničkog prijema u Općoj bolnici Varaždin.
Referentni broj: 21.4.-22-VV-112
II.1.2)Glavna CPV oznaka33100000 Medicinske naprave
II.1.4)Kratak opis:
Oprema za „Projekt izgradnje dnevne bolnice/jednodnevne kirurgije u Općoj bolnici Varaždin“ te projekt „Uspostava objedinjenog bolničkog prijema u Općoj bolnici Varaždin“.
Izdvojena nabava za Grupe 3,8 i 11