Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД част 3”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на настоящата обществена поръчка е “Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД част 3”, разделена на 12 обособени позиции, подробно описани по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер, наименование, технически изисквания, мярка и съответното количество в Техническата спецификация. Всеки продукт/ медицински консуматив/ трябва напълно да отговаря на описаните технически характеристики и показатели. Несъответствието е основание за декласиране на участник за съответната обособена позиция.
Участникът представя само една оферта, като не се допуска представяне на варианти.
Офертите могат да се подават:
- за цялата процедура
- за една или повече обособени позиции
Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците следва да покриват всички подпозиции, съдържащи се в тази обособена позиция.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ПОЗИЦИЯ №4 Реативи и консумативи за хемостаза Thrombotimer
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Обособена позиция №4 Реативи и консумативи за хемостаза Thrombotimer съдържа:
1.4003 Хартия за принтера 58 mm M 248/348/ABL-5/Thrombotimer4003 Хартия за принтера 58 mm M 248/348/ABL-5/Thrombotimer бр.30
2.050-290 Кювети комплект със съчми за "Thrombostat"(1000 бр. в к-т)050-290 Кювети комплект със съчми за "Thrombostat"(1000 бр. в к-т)компле кт.10
3.HB-1101-FG HART Капилярен тромбопластин LI (5x6ml)HB-1101-FG HART Капилярен тромбопластин LI (5x6ml)оп.60
4.HB-4411-FG HART Капилярен плазма,нормална (10x0.5ml)HB-4411-FG HART Капилярен плазма,нормална (10x0.5ml)оп.5
5.HB-4412-FG HART Капилярен плазма,абнормална (10x0.5ml)HB-4412-FG HART Капилярен плазма,абнормална (10x0.5ml)оп.5
ПОЗИЦИЯ №5 Реактиви и консумативи за кръвно газов анализатор MODULAR Pro
Los-Nr.: 5
Обособена позиция №5 Реактиви и консумативи за кръвно газов анализатор MODULAR Pro съдържа:
1 до 35 Обособена позиция
ПОЗИЦИЯ №10 Реактиви и консумативи за уринен анализатор DIRUI FUS 2000
Los-Nr.: 10
Обособена позиция № 10 Реактиви и консумативи за уринен анализатор DIRUI FUS 2000 съдържа:
1.
Шийт Флуид
l
480
2.
Почистващ разтвор
ml
2500
3.
Стандарт
3000
4.
Реактив за настройка на фокуса
5.
Контролен материал, отрицателен
1250
6.
Контролен материал, положителен
7.
Дилуент
8.
FUS-2000 Тест-лента за урина H10 (10 x 100 бр. в к-т)
брой
24000
9.
Епруветка пластмасова, градуирана, 10 ml, 16x100 mm
4000