Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/23/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Software voor Vastgoed en gebiedsontwikkeling
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gemeente Enschede wenst als Opdrachtgever één opdrachtnemer te contracteren voor het realiseren van de behoefte vanuit Vastgoed en gebiedsontwikkeling (d.m.v. uitbreidingen en koppelingen met de software voor Vastgoed en gebiedsontwikkeling
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Levering van Software(uitbreidingen) voor Vastgoed en gebiedsontwikkeling