You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
DEK-1142 DE KK Gyermekgyógy. Klinika felújítás
Hivatkozási szám: EKR000763842022
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
DE Gyermekgyógyászati Klinika felújításának és bővítésének kivitelezése (4032. Debrecen, Nagyerdei krt. 98., hrsz.:22249/1) az „EFOP-2.2.1-VEKOP-16-2016-00001 Gyermek sürgősségi, baleseti ellátás fejlesztése” tárgyú projekt keretében.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45262700 Épületátalakítási munka
45300000 Épületszerelési munka
45430000 Padló- és falburkolás
45432000 Padlólerakás és -burkolás, falburkolás és tapétázás
45432200 Falburkolás és tapétázás
45432210 Falburkolás
45442100 Festés
44141100 Elektromos vezeték
45214400 Egyetemi épületek kivitelezése
45315100 Villamos gépészeti szerelési munkák
45350000 Gépészeti szerelések
45421152 Válaszfal elhelyezése
45442110 Épületek festése
45442300 Felületvédelmi munkák
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A DEK-1142 DE KK Gyermekgyógyászati Klinika főépület felújítása az EFOP-2.2.1-VEKOP-16-2016-00001 keretében tárgyú közbeszerzési eljárás eredményeként az alábbi munkálatok valósulnak meg:
A Gyermekklinika épületével térszint alatti összekötésben a meglévő Radiológia épület részleges bontásával, átalakításával és új épületrész építésével új klinikai gyógyító épület jön létre, mely gyermek sürgősségi és baleseti betegellátó osztályt, valamint képalkotó diagnosztikai részleget tartalmaz. Az alaprajzokon jelölt projekthatáron kívül a Radiológia épület megmaradó részén, az alagsorban és az emeleten továbbra is az Orvosi Képalkotó Intézet helyiségei maradnak, ez a terület szintén felújításra kerül.
Létesítmény fajtája: bruttó 3020,94 m2 alapterületű kórházi főépület / Gammakés nélkül/
Az épület rendeltetése eü jelű: klinikai gyógyító épület.
Épület helye: DEOEC I. telep önálló alövezetben meglévő épület melletti megmaradó-átalakított épület és bővítésként új épület a terület Pallagi út felőli oldalán
Szintszám: alagsor+földszint + I. emelet, bontás utáni bővítmény: földszint+ I. emelet
Telekterület: 323 463,00 m2
Alövezeti terület: 3 527,52 m2
Beépített terület: Gammakés területe: bruttó 338,91 m2
Meglévő, átalakított épület (Radiológiai Klinika): bruttó 437,35 m2
Új épületrész: bruttó 924,08 m2
Összesen: bruttó1700,34 m2
Beépítettség: 48,20 %-os
Gyermek sürgősségi összesített szintterület átkötő alagúttal: nettó 2441 m2
A felújítás műemléki védettséggel rendelkező épületben történik. A műemléki törzsszám: M 11061.
A további műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
A megvalósítandó beruházás további részletezését a közbeszerzési dokumentumok (műszaki leírás, tervek és árazatlan költségvetések) tartalmazzák. A közbeszerzési dokumentumokban esetlegesen nevesített típusnév, márkanév stb. csupán a pontos behatárolást szolgálja. Az ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglalt rendelkezések alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja.
Jelen eljárás keretében megvalósuló építési-szerelési munkák engedélyköteles építési tevékenységnek minősülnek.