Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69605-2023
Polen-Warschau: Öffentlicher Verkehr (Straße)
2023/S 025-069605
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług polegających na honorowaniu w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej biletów i uprawnień do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Wars
Referenznummer der Bekanntmachung: 001/2023/WR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Świadczenie usług polegających na honorowaniu w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej biletów i uprawnień do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
W celu zapewnienia realizacji zadań lokalnego transportu zbiorowego w ramach komunikacji miejskiej w m.st. Warszawa i gminach sąsiadujących, Miasto udziela zamówienia publicznego na świadczenie usług polegających na honorowaniu w pociągach WKD biletów i uprawnień, o których mowa w § 1 ust. 2 pkt 2 Umowy, w trybie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a), w związku z art. 388 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 z późn. zm.).