Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Informacijski sustav za brzu obradu onkoloških i onkološko suspektnih pacijenata
Referenznummer der Bekanntmachung: 90/22-OP
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet ove nabave je izgradnja, implementacija i održavanje sustava za brzu obradu onkoloških i onkološko suspektnih pacijenata prema posebnom protokolu, a kojim će se osigurati liječniku obiteljske medicine da svojim pacijentima osigura obradu s maksimalnim prioritetom, a sve zbog cilja pravovremene dijagnostike i boljeg ishoda liječenja.