Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προµήθεια ειδών εστίασης, τροφίµων και γάλακτος, για τις Υπηρεσίες του ∆ήµου Πυλαίας-Χορτιάτη, το Κέντρο Κοιν. Προστασίας Αλληλεγγύης και Παιδείας (ΚΕ.Κ.Π.Α.Π.) και τις Σχολικές Επιτροπές
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Οµάδα Γ΄ : «Προµήθεια γάλακτος για το προσωπικό του ∆ήµου και των νοµικών
προσώπων του» του ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισµού άνω των ορίων, µε αριθµό
συστήµατος (ΕΣΗ∆ΗΣ) 80411.
Γάλα για το προσωπικό του ∆ήµου Πυλαίας-Χορτιάτη, ποσού 234.471,25 EUR
(συµπεριλαµβανοµένου του ΦΠΑ 13%)