Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de dezinsecție, deratizare și dezinfecție cu produse biocide cu remanență și rată de aplicare pentru 90 de zile.
Referenznummer der Bekanntmachung: 4505502_2020_PAAPD1130052
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Prestarea de: Servicii de dezinsecție, deratizare și dezinfecție cu produse biocide cu remanență și rată de aplicare pentru 90 de zile se realizeaza prin incheierea unui accord-cadru pe o perioada de 2 ani (24 luni).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90923000 Rattenbekämpfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Autoritatea contractanta achizitioneaza servicii de dezinsecție, deratizare și dezinfecție cu produse biocide cu remanență și rată de aplicare pentru 90 de zile necesare desfășurării activităților de învățământ, pentru birourile administrative, imobile, secretariatele facultăților și colegiilor Universității din București, precum și a căminelor și cantinei. Valorile si cantitatile sunt detaliate in caietul de sarcini.