Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69677-2023
Tschechien-Hradec Králové: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-069677
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Referenznummer der Bekanntmachung: 099/2019/142
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb výroby dříví především na lokalitě odvozní místo (dále jen „OM“). Předmět veřejné zakázky (provádění těžebních činností) zahrnuje zejména provádění těžby dříví, manipulaci dříví do požadovaných sortimentů, přiblížení dříví na OM, a to včetně roztřídění dříví dle sortimentů a ukládání na skládky. K výrobě dříví bude možné využít technologie, které jsou určeny v kategoriích DNS. Požadovaná technologie bude vždy určena ve výzvě k podání nabídky ve smyslu § 141 zákona. Zadavatel je rovněž oprávněn ve výzvě k podání nabídky ve smyslu § 141 zákona stanovit podrobnější požadavky na konkrétní technologii, případně je rovněž oprávněn omezit využití použité technologie a stanovit takové požadavky na poskytnutí služby, které budou zohledňovat prostředí a podmínky, ve kterých má být technologie nasazena (např. stanovit požadavek na dopravu dříví v celozávěsu anebo parametry harvestoru apod.).
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: