Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 69685-2023
Polen-Warschau: Briefumschläge
2023/S 025-069685
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup kopert
Referenznummer der Bekanntmachung: 0000-ZP.261.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30199230 Briefumschläge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup kopert do ręcznego pakowania korespondencji w 13 rodzajach oraz kopert do automatycznego pakowania korespondencji w 2 rodzajach.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 835 772.36 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup kopert do ręcznego pakowania korespondencji w 13 rodzajach oraz kopert do automatycznego pakowania korespondencji w 2 rodzajach o łącznej ilości: 10 518 350 szt. wraz z ich dostawą (rozładowanie pudeł i złożenie ich we wskazanym miejscu) do 22 jednostek organizacyjnych KRUS (w tym Centrali KRUS, 15 Oddziałów Regionalnych KRUS i 6 Placówek Terenowych, tj. Zambrów, Radom, Płock, Ciechanów, Ostrołęka, Siedlce) na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale I SWZ, podrozdział IV.