Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
2. transport i przekazanie zmieszanych odpadów komunalnych oraz bioodpadów do Instalacji Komunalnej w Wardyniu Górnym,
5. odbiór przeterminowanych lekarstw z pojemników ustawionych w aptekach oraz zużytych baterii i akumulatorów zebranych w pojemnikach ustawionych w obiektach użyteczności publicznej i transport do Instalacji Komunalnej w Wardyniu Górnym. Pojemniki do ww. zbiórek zapewnia Wykonawca.