Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Периодична доставка на оригинални тонер консумативи за офис техника по обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка е: Периодична доставка на оригинални тонер консумативи за офис техника по обособени позиции: Обособена позиция №1- Оригинални тонер консумативи за офис техника Brother; Обособена позиция №2- Оригинални тонер консумативи за офис техника Canon и Kyocera, като:
Доставките на оригинални тонер консумативи, са периодични и се извършват само при необходимост, след предварителна писмена заявка от Възложителя, в зависимост от неговите потребности.
Договорите с изпълнителите за обособена позиция №1 и обособена позиция №2, ще бъдат сключени на посочената прогнозна стойност за съответната обособена позиция. За срока на договора Възложителят не е задължен да реализира пълния размер на посочената стойност, а само толкова колкото е заявеното и доставено.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Оригинални тонер консумативи за офис техника Brother
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125100 Tonerpatronen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Периодична доставка на оригинални тонер консумативи за офис техника Brother.
Договорите с изпълнителите за обособена позиция №1, ще бъдат сключени на посочената прогнозна стойност за съответната обособена позиция. За срока на договора Възложителят не е задължен да реализира пълния размер на посочената стойност, а само толкова колкото е заявеното и доставено.
Посочените в Техническите спецификации на съответните обособени позиции количества, са прогнозни и не са обвързващи за страните. ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ си запазва правото, в срока на действие на договора, да не заяви в пълен обем дадено прогнозно количество тонери, както и да заяви доставки на тонери, след достигане на посочените за тях прогнозни количества, до достигане на общата стойност на договора.
Периодична доставка на оригинални тонер консумативи за офис техника Canon и Kyocera
Los-Nr.: 2
Периодична доставка на оригинални тонер консумативи за офис техника Canon и Kyocera.
Договорите с изпълнителите за обособена позиция №2, ще бъдат сключени на посочената прогнозна стойност за съответната обособена позиция. За срока на договора Възложителят не е задължен да реализира пълния размер на посочената стойност, а само толкова колкото е заявеното и доставено.