Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69724-2023
Tschechien-Prag: Entwicklung von kundenspezifischer Software
2023/S 025-069724
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
REALIZACE IT ZMĚN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění implementačních služeb pro zákaznické informační systémy včetně integračních a backendových částí. Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně čtyřmi (4) Účastníky.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění implementačních služeb pro zákaznické informační systémy včetně integračních a backendových částí. Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně čtyřmi (4) Účastníky. Zadavatel bude na základě rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat.
Implementační služby budou poskytovány:
- při vývoji a implementaci nových informačních systémů včetně odpovídajícího procesního poradenství,
- při rozvoji nebo změnách stávajících informačních systémů,
- při realizaci upgrade informačních systémů na vyšší verze,
- při vývoji a úpravách nových a stávajících integrací v rámci informačních systémů a také na externí systémy provozované objednatelem resp. při řešení IS/IT architektury k zajištění jejich efektivního provozování.