Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Bodem-en wegenbouwkundig onderzoek rovk 2022-2026
Reference number: 2021-353
II.1.2)Main CPV code71351500 Ground investigation services
II.1.4)Short description:
De gemeente beoogt een partij te contracteren:
• Die een 'partner' is die uiteraard de juiste Bodem- en wegenbouwkundige onderzoeken levert, die toegevoegde waarde biedt en mee denkt en helpt in de ambitie van professioneel opdrachtgeverschap en een continu borging- en verbeterproces (leercurve) te hanteren;
• Garandeert en feitelijk in staat is dat hij het programma van eisen uit kan voeren en ook uit zal voeren;
• Optimaal invulling geeft aan de omschrijving van de wensen;
• Die in geval van combinaties minimaal zelf de kennis en ervaring heeft om de adviezen voor bodem- en verhardingsonderzoeken zelf te kunnen opstellen.