Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69750-2023
die Niederlande-Schiedam: Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
2023/S 025-069750
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Senior medewerker Record Management, (1 fte), vanaf 1 maart 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023-30302
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Let op: dit is een offerteaanvraag vanuit ons Dynamisch aankoopsysteem. Voordat u een offerte kan indienen voor de gevraagde functie, dient u zich eerst aan te melden voor ons Dynamisch Aankoopsysteem (DAS 4054 Dynamisch Aankoopsysteem DCMR Milieudienst Rijnmond Ondersteunende diensten. Link: https://hub.negometrix.com/today/4054
Alleen partijen die in het DAS zijn goedgekeurd worden automatisch uitgenodigd voor deze uitvraag. Pas nadat u bent toegelaten als deelnemer kunt u ook daadwerkelijk een offerte indienen voor deze uitvraag.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: