Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69765-2023
Bulgarien-Varna: Fertigstellung im Bereich Druck
2023/S 025-069765
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Избор на оператор за отпечатване и доставка ва ваучери за храна за служителите на "Градски транспорт" ЕАД гр. Варна
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на възлаганата обществена поръчка включва избор на оператор за изработването, отпечатването и доставката на ваучери за храна от оператор, използвани като средство за замяна, посредством което ползвателите получават храна и хранителни продукти срещу номиналната стойност на ваучерите в ресторанти, заведения за бързо обслужване, както и в обекти за търговия с храни, включително магазини за хранителни стоки, супермаркети, хипермаркети и др., осъществяващи дейност в съответствие с изискванията на Закона за храните. В настоящата документация за участие, условия по организирането, провеждането и възлагането на поръчката се прилагат разпоредбите на ЗОП, Правилника за прилагането му (ППЗОП), Наредба № 7 от 09.07.2003г. за условията и реда за  издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна и осъществяване дейност като оператор, издадена от министъра на труда и социалната политика и министъра на финансите.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: