Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 69787-2023
Polen-Warschau: Diverse Nahrungsmittel
2023/S 025-069787
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Zakup i dostawa artykułów do żywienia pacjentów w Stołecznym Centrum Opiekuńczo Leczniczym w Warszawie Sp. z o. o.”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/36/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków dla pacjentów Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o. o. w Warszawie z siedzibą przy ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 2.1-2.10 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mięso
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15110000 Fleisch
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków dla pacjentów Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o. o. w Warszawie z siedzibą przy ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Ryby
Los-Nr.: 6
03311000 Fisch
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków dla pacjentów Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o. o. w Warszawie z siedzibą przy ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 2.6 do SWZ.
Warzywa i owoce
Los-Nr.: 7
03221000 Gemüse
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków dla pacjentów Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o. o. w Warszawie z siedzibą przy ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 2.7 do SWZ.
Artykuły spożywcze różne
Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków dla pacjentów Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o. o. w Warszawie z siedzibą przy ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 2.9 do SWZ.