Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69790-2023
Polen-Toruń: Computernetze
2023/S 025-069790
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozbudowa i modernizacja sieci Wi-Fi w budynkach W.Sz.Z. w Toruniu przy ul.Konstytucji 3 Maja 40, 42 i ul.Mickiewicza 24/26 wraz z opieką powdrożeniową
Referenznummer der Bekanntmachung: WSzZ:TZ-280-8/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72700000 Computernetze
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja sieci Wi-Fi tj. zaprojektowanie, montaż i uruchomienie sieci Wi-Fi z zakupionych przez szpital urządzeń w budynkach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu w lokalizacji przy ul. Konstytucji 3 Maja 40,42 oraz przy ul. Mickiewicza 24/26 wraz z opieką powdrożeniową.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja sieci Wi-Fi tj. zaprojektowanie, montaż i uruchomienie sieci Wi-Fi z zakupionych przez szpital urządzeń w budynkach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu w lokalizacji przy ul. Konstytucji 3 Maja 40,42 oraz przy ul. Mickiewicza 24/26 wraz z opieką powdrożeniową.
1.1. Specyfikację cenową zamawianych usług określa Załącznik Nr 2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
1.2. Opis przedmiotu zamówienia, zakres usług projektowych, montażowych, instalacyjnych, wdrożeniowych, wymagane warunki w zakresie opieki powdrożeniowej określa Załącznik 3 do SWZ.