Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu oraz zakładaniu terenów zieleni gminnej, placów zabaw, obiektów małej architektury i Miejsc Pamięci Narodowej w Gminie Stare Babice.
Referenznummer der Bekanntmachung: WIZiF.271.7.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77313000 Pflege von Parkanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu oraz zakładaniu terenów zieleni gminnej, placów zabaw, obiektów małej architektury i Miejsc Pamięci Narodowej
w Gminie Stare Babice z podziałem na części:
1) „Kompleksowa usługa polegająca na utrzymaniu i pielęgnacji zieleni niskiej i wysokiej, wykonywaniu prac ogrodniczo-porządkowych na terenach: parku gminnego i rynku, skwerów, zieleńców, zieleni przyulicznej, zieleni na placach zabaw i w Miejscach Pamięci Narodowej”
2) Kompleksowa usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych oraz sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu placów zabaw, siłowni plenerowych, placów do kalisteniki”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) w części zamówienia nr 1 utrzymanie i pielęgnacja zieleni niskiej i wysokiej, wykonywanie prac ogrodniczo-porządkowych na terenach: parku gminnego i rynku, skwerów, zieleńców, zieleni przyulicznej, zieleni na placach zabaw i w miejscach pamięci naro
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Kompleksowa usługa polegająca na utrzymaniu i pielęgnacji zieleni niskiej i wysokiej, wykonywaniu prac ogrodniczo-porządkowych na terenach
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77313000 Pflege von Parkanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kompleksowa usługa polegająca na utrzymaniu i pielęgnacji zieleni niskiej i wysokiej, wykonywaniu prac ogrodniczo-porządkowych na terenach: parku gminnego i rynku, skwerów, zieleńców, zieleni przyulicznej, zieleni na placach zabaw i w Miejscach Pamięci Narodowej - utrzymanie i pielęgnacja zieleni niskiej i wysokiej, wykonywanie prac ogrodniczo-porządkowych na terenach: parku gminnego i rynku, skwerów, zieleńców, zieleni przyulicznej, zieleni na placach zabaw i w miejscach pamięci narodowej.
Przedmiot zamówienia, zakres usługi i ceny jednostkowe określa Załącznik nr 1a do Oferty – Formularz cenowy (złożony przez Wykonawcę wraz z Ofertą).
Kompleksowa usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych oraz sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu placów zabaw, siłowni plenerowych, itp.
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Kompleksowa usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych oraz sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu placów zabaw, siłowni plenerowych, placów do kalisteniki” - wykonanie kompleksowej usługi polegającej na bieżącym utrzymaniu obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych oraz sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu placów zabaw, siłowni plenerowych, placów do kalisteniki.
Przedmiot zamówienia, zakres usługi i ceny jednostkowe określa Załącznik nr 1b do Oferty – Formularz cenowy (złożony przez Wykonawcę wraz z Ofertą).