Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i wdrożenie usługi katalogowej
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie usługi katalogowej, zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA