Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Bauleistung - 69833-2023
Submission deadline has been amended by:  249225-2023
Polska-Warszawa: Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
2023/S 025-069833
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Projekt i budowa drogi ekspresowej S7 na odcinku od węzła „Czosnów” (z węzłem) do miejscowości Kiełpin.
Numer referencyjny: O/WA.D-3.2410.1.2023
II.1.2)Główny kod CPV
45233100 Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
31527260 Systemy oświetleniowe
34922100 Oznakowanie drogowe
35710000 Systemy dowodzenia, kontroli, łączności i systemy komputerowe
44423400 Znaki i podobne elementy
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45221121 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych
45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000 Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
45233125 Roboty budowlane w zakresie węzłów drogowych
45233140 Roboty drogowe
45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316210 Instalowanie urządzeń kontroli ruchu drogowego
71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71330000 Różne usługi inżynieryjne
71420000 Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
77300000 Usługi ogrodnicze
32570000 Urządzenia łączności
II.2.4)Opis zamówienia:
Projekt i budowa drogi ekspresowej S7 na odcinku od węzła „Czosnów” (z węzłem) do miejscowości Kiełpin obejmuje w szczególności:
1) zaprojektowanie przebudowy drogi krajowej DK7 do parametrów drogi ekspresowej S7 na przedmiotowym odcinku wraz z obiektami inżynierskimi, towarzyszącą infrastrukturą i urządzeniami bezpieczeństwa ruchu, tj. opracowanie dokumentacji projektowej, technicznej oraz powykonawczej w oparciu o wymagania Zamawiającego zawarte w SWZ;
2) uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wymaganych prawem wszelkich opinii, uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji administracyjnych niezbędnych do zaprojektowania i zrealizowania inwestycji oraz pozwolenia na użytkowanie;
3) realizację robót na odcinku od km 334+818,4 do km 343+853,50 - tj. od węzła „Czosnów” do granicy obrębów 05 Dziekanów Polski / 04 Dziekanów Leśny, przy czym w szczególności należy zaprojektować i wykonać następujące roboty budowlane:
a) przebudowę drogi krajowej,
b) węzły drogowe: „Czosnów”, „Palmiry” oraz „Sadowa” ,
c) Obwód Utrzymania Drogi (OD) z budynkiem administracyjno-socjalnym i budynkami towarzyszącymi,
d) przebudowę istniejących dróg w zakresie kolizji z drogą ekspresową, budowę dodatkowych jezdni, przywrócenie naruszonych połączeń drogowych oraz zapewnienie dojazdów do nieruchomości,
e) infrastrukturę dla pieszych i rowerzystów,
f) przejazdy awaryjne oraz wjazdy awaryjne na drogę ekspresową,
g) pasy technologiczne,
h) obiekty inżynierskie w ciągu drogi ekspresowej i w ciągu dróg krzyżujących się z drogą ekspresową,
i) system odwodnienia terenu, w tym urządzenia odwadniające korpus drogowy: rowy drogowe, kanalizację deszczową, urządzenia podczyszczające, zbiorniki retencyjne, retencyjno-infiltracyjne i inne,
j) urządzenia ochrony środowiska, w szczególności: zabezpieczenia akustyczne, przejścia dla zwierząt, zieleń i ogrodzenie drogi ekspresowej, ekrany przeciwolśnieniowe,
k) infrastrukturę dla potrzeb obiektów przy drodze ekspresowej w tym: sieci energetyczne zasilające i oświetleniowe, sieci wodociągowe, sieci i urządzenia oczyszczające ścieki, kanalizację deszczową wraz z urządzeniami podczyszczającymi i inne,
l) przebudowę kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury pod i nadziemnej: urządzeń teletechnicznych i energetycznych, sieci wodociągowych, kanalizacji deszczowej i odprowadzającej ścieki, sieci gazowych, urządzeń melioracyjnych, hydrologicznych i innych,
m) wyburzenia budynków i obiektów budowlanych, rozbiórkę elementów dróg, przepustów i innych,
n) sieć teletechniczną na potrzeby Zamawiającego,
o) oświetlenie drogowe,
p) organizację ruchu, w tym urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego,
q) oczyszczenie i udrożnienie istniejących urządzeń melioracyjnych i odbiorników w zakresie zapewniającym skuteczne odprowadzenie wody z pasa drogowego,
r) wszelkie Roboty wynikające z konieczności podłączenia odcinka do istniejącego układu komunikacyjnego wraz z jego ewentualną przebudową i zmianą organizacji ruchu wynikającą z przyjętych rozwiązań, w tym dowiązanie do realizowanego odcinka S7 Modlin Czosnów,
s) System Zarządzania Ruchem,
t) wzmocnienie podłoża gruntowego (w tym pod istniejącym oraz dobudowywanym nasypem drogi ekspresowej) i zapewnienie stateczności skarp wykopów i nasypów w zakresie dostosowanym do warunków gruntowo-wodnych
u) wszelkie Roboty wynikające z konieczności podłączenia rozbudowywanego odcinka do istniejącego układu komunikacyjnego wraz z jego ewentualną przebudową i zmianą organizacji ruchu wynikającą z przyjętych rozwiązań, w zakresie styku odcinka z istniejącym odcinkiem drogi krajowej nr 7 (odcinek Kiełpin - Warszawa), w tym ewentualne wyjścia poza docelowy kilometraż końcowy,
v) wszelkie inne roboty jakie okażą się niezbędne dla zaprojektowania i zrealizowania inwestycji.
Całkowity szacunkowy rząd wielkości wartości zamówienia: powyżej 20.000.000 euro.
Works - 69833-2023
Poland-Warsaw: Construction work for highways, roads
Contract notice
Works
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: O/WA.D-3.2410.1.2023
II.1.2)Main CPV code
45233100 Construction work for highways, roads
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
31527260 Lighting systems
34922100 Road markings
35710000 Command, control, communication and computer systems
44423400 Signs and related items
45100000 Site preparation work
45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
45221121 Road viaduct construction work
45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
45232000 Ancillary works for pipelines and cables
45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
45233120 Road construction works
45233125 Road junction construction work
45233140 Roadworks
45316000 Installation work of illumination and signalling systems
45316210 Installation of traffic monitoring equipment
71240000 Architectural, engineering and planning services
71320000 Engineering design services
71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
71330000 Miscellaneous engineering services
71420000 Landscape architectural services
77300000 Horticultural services
32570000 Communications equipment
II.2.4)Description of the procurement: