Iepriekšējs informatīvs paziņojums
Šis ir tikai iepriekšējs informatīvs paziņojums
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Autotransporta iegāde operatīvajā līzingā Preiļu novada pašvaldības vajadzībām
II.1.2)Galvenās CPV kods34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Elektro automobiļu iegāde operatīvajā līzingā Preiļu novada pašvaldības vajadzībām
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Vieglo pasažieru furgonu iegāde operatīvajā līzingā Preiļu novada pašvaldības vajadzībām
Daļas numurs: 2
Autobusu iegāde operatīvajā līzingā Preiļu novada pašvaldības vajadzībām
Daļas numurs: 3