Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
ZAKUP I DOSTAWA RÓŻNYCH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH NA 2022 ROK DLA 26 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W ZEGRZU
Numer referencyjny: ZP/1/2022
II.1.2)Główny kod CPV15800000 Różne produkty spożywcze
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
zakup i dostawa warzyw i owoców świeżych
Część nr: 9
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
zawiera załącznik nr 3.9 do umowy