Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda na dodávky vodních stříkačů jako multifunkčních služebních dopravních prostředků pro pořádkové jednotky Policie ČR v letech 2021-2023
Referenznummer der Bekanntmachung: PPR-39197/ČJ-2020-990640
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34114200 Polizeifahrzeuge
II.2)Beschreibung