Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 69872-2023
Polen-Danzig: Laborzentrifugen und Zubehör
2023/S 025-069872
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu laboratoryjnego według dwóch części dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Referenznummer der Bekanntmachung: 5750.291.1.10.2023.BR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, zwanego dalej „sprzętem” według 2 części:
1)Część I:Dostawa zestawu szybkoobrotowej wirówki z modułem ciągłego przepływu,
2)Część II:Dostawa zestawu rotorów.
Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 42931100-2 (Wirówki laboratoryjne i akcesoria).
Zamówienie obejmuje: dostawę, montaż, instalację i uruchomienie sprzętu, przeszkolenie co najmniej 2 pracowników Zam. z zakresu obsługi sprzętu nie później niż w terminie, o którym mowa w rozdz.IV SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w zał. nr 5a, 5b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do cz. I i II.
Miejsce dostawy: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 57, 80-308 Gdańsk, pokój 67.
Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt:
1)dla cz. I: na okres 24 miesięcy,
2)dla cz. II: na okres 5 lat.
Szczegóły dot. gwarancji § 7 Projektu umowy - zał. 4 do SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zestawu szybkoobrotowej wirówki z modułem ciągłego przepływu dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, zwanego dalej „sprzętem” według części:
Dostawa zestawu rotorów dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Los-Nr.: 2