Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69882-2023
Bulgarien-Sofia: Verbrennung von Siedlungsabfällen
2023/S 025-069882
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Приемане и оползотворяване на отпадъци с код: 19 12 10 – запалими отпадъци
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Приемане и оползотворяване на отпадъци с код: 19 12 10 – запалими отпадъци (RDF – модифицирани горива, получени от отпадъци), съгласно Наредба № 2 от 23.07.2014 г. за класификация на отпадъците, образувани от дейността на Завод за МБТ на отпадъци на площадка „Садината” с адрес с. Яна, местност „Садината”, без включен транспорт” по обособени позиции
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 26 490 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-50 мм – до 15 000 тона/година (прогнозно количество) в една форма: шредиран, балиран, фолиран
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-50 мм – до 15 000 тона/година(прогнозно количество) в една форма: шредиран, балиран, фолиран
Услугата включва приемане и опозотворяванте на отпадъци с код: 19 12 10 -запалими отпадъци (RDF - модифицирани горива, получени от отпадъци),съгласно Наредба №2 от 23.07.2014 г. за класификация на отпадъците,преминали обработка в завод за МБТ на отпадъци на площадка "Садината", безвключен транспорт по обособени позиции.
Всяка обособена позиция включва услуги по оползотворяване на даденатафракция до определеното количество (тонаж). Разделението цели ангажиранена повече лица, предлагащи услугата, с цел постигане на по-висок отдосегашния процент на оползотворяване на RDF- гориво.
Посочените количества са максимални. Количествата за всяка от обособенитепозиции за година са прогнозни, като производството на RDF зависи от външнифактори, несвързани с Възложителя, поради, което е възможно тези количествада не бъдат достигнати. Разходите за услугата не могат да надвишават одобрения от Столичния общински съвет бюджет за съответната година.
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-50 мм – до 15 000 тона/година (прогнозно количество) в една форма: шредиран, насипен.
Los-Nr.: 2
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-50 мм – до 15 000 тона/година(прогнозно количество) в една форма: шредиран, насипен.
Посочените количества са максимални. Количествата за всяка от обособенитепозиции за година са прогнозни, като производството на RDF зависи от външнифактори, несвързани с Възложителя, поради, което е възможно тези количествада не бъдат достигнати. Разходите за услугата не могат да надвишаватодобрения от Столичния общински съвет бюджет за съответната година.
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-200 мм – до 40 000 тона/година (прогнозно количество) в една форма:нешредиран, насипен
Los-Nr.: 3
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-200 мм – до 40 000 тона/година(прогнозно количество) в една форма:нешредиран, насипен
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-200 мм – до 18 000 тона/година (прогнозно количество) в една форма:нешредиран, насипен
Los-Nr.: 4
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-200 мм – до 18 000 тона/година(прогнозно количество) в една форма:нешредиран, насипен
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-200 мм – до 10 000 тона/година (прогнозно количество) в една форма:нешредиран, насипен
Los-Nr.: 5
Оползотворяване на RDF-гориво, фракция 30-200 мм – до 10 000 тона/година(прогнозно количество) в една форма:нешредиран, насипен