Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Poprawa jakości powietrza poprzez montaż instalacji OZE w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Miejskiej Mielec
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.80.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09331100 Thermische Sonnenkollektoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest w poprawa jakości powietrza poprzez montaż instalacji OZE w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Miejskiej Mielec z podziałem na 3 części:
1) część I - kolektory słoneczne,
2) część II - pompy ciepła,
3) część III - kotły na biomasę
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ.
3. Istotne warunki realizacji zamówienia określone zostały także we wzorach umów dla każdej z części zamówienia zawartych w Tomie II SWZ.
4. W związku z ograniczeniami liczby znaków w poszczególnych sekcjach ogłoszenia Zamawiający tam gdzie ilość znaków uniemożliwia zawarcie pełnej treści poszczególnych warunków zamówienia odsyła do treści specyfikacji warunków zam.
5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia określonego w niniejszej SWZ lub na dowolnie wybraną część (części) tego zamówienia. Ocena ofert odbędzie się odrębnie dla każdej części.