Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022123
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34430000 Fahrräder
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 247 933.89 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De opdracht omvat het sluiten van een overeenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel van Stad en OCMW Dilsen-Stokkem.
Huidige aantal medewerkers die tewerkgesteld worden bij Stad en OCMW Lommel in totaal: circa 440
Deze overeenkomst beoogt het aanstellen van een leasemaatschappij die operationele fietslease aanbiedt aan het personeel van Stad en OCMW Dilsen-Stokkem. De aflossing van de maandelijkse leasekost zal worden gerealiseerd volgens het principe van flexibele verloning: via de eindejaarspremie.
De Stad en OCMW Dilsen-Stokkem beogen hierbij een voor haar kostenneutrale operatie uit te voeren, met een minimale administratieve last voor zowel haar eigen werking als voor de werknemer die gebruik wenst te maken van het systeem van fietslease. Het moet bovendien mogelijk zijn om op het einde van de leaseperiode de fiets individueel over te nemen tegen een overeengekomen restwaarde. Deze restwaarde dient vooraf gekend te zijn als een vast percentage van de initiële aanschafwaarde van de fiets en dit percentage dient gedurende de volledige looptijd van deze raamovereenkomst onveranderd te blijven en conform de inschrijving. In het aanbod zijn onder meer inbegrepen: pechverhelping, jaarlijks onderhoud en een verzekering tegen diefstal, vandalisme en stoffelijke schade.
In deze raamovereenkomst ligt de focus op een breed aanbod waaruit medewerkers kunnen kiezen en een groot netwerk van fietshandelaars.