II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas yra skaidomas į 16 pirkimo objekto dalių.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Reagentų komplektas Nr. 1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma Eur be PVM:
1 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 1 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 247 933,88 Eur be PVM;
Reagentų komplektas Nr. 2
Pirkimo dalies Nr.: 2
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 2 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 2 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 3
Pirkimo dalies Nr.: 3
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma Eur be PVM - 3 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 3 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 826 446,28 Eur be PVM;
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma Eur be PVM - 4 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr.4 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 5
Pirkimo dalies Nr.: 5
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma Eur be PVM -
5 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 5 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 6
Pirkimo dalies Nr.: 6
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 6 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 6 minimali suma 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 413 223,14 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 7
Pirkimo dalies Nr.: 7
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 7 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 7 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 8
Pirkimo dalies Nr.: 8
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų - 8 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 8 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 413 223,14 Eur be PVM;
Reagentų komplektas Nr. 9
Pirkimo dalies Nr.: 9
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų - 9 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 9 minimali suma - 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 247 933,88 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 10
Pirkimo dalies Nr.: 10
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 10 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 10 minimali suma - 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 1 983 471,07 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 11
Pirkimo dalies Nr.: 11
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 11 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 11 minimali suma - 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 826 446,28 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 12
Pirkimo dalies Nr.: 12
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 12 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 12 minimali suma - 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 1 983 471,07 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 13
Pirkimo dalies Nr.: 13
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma -
13 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 13 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 14
Pirkimo dalies Nr.: 14
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 14 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 14 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 15
Pirkimo dalies Nr.: 15
15 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 15 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 247 933,88 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 16
Pirkimo dalies Nr.: 16
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 16 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 16 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 247 933,88 Eur be PVM.