die Slowakei-Bratislava: Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
2023/S 025-069979
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup laboratórneho nábytku a zariadenia
Referenznummer der Bekanntmachung: 451503/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie interiérového laboratórneho nábytku a zariadenia, vrátane súvisiacich služieb: dovoz, vynesenie, vyloženie do jednotlivých miestností, vybalenie, montáž v prípade dodania tovaru v demonte, umiestnenie jednotlivých druhov nábytku v miestnostiach verejného obstarávateľa a odvoz a ekologická likvidácia obalových materiálov v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch, a to pre jednotlivé oblasti/Časti predmetu zákazky v zmysle týchto súťažných podkladov.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: I.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39180000 Labormöbel
39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
39112000 Stühle
39141100 Schränke und Regale
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je dodanie interiérového laboratórneho nábytku. Vo vzťahu ku všetkým položkám Verejný obstarávateľ požaduje poskytnutie súvisiacich služieb: dovoz, vynesenie, vyloženie do jednotlivých miestností, vybalenie, montáž v prípade dodania tovaru v demonte, umiestnenie jednotlivých druhov nábytku v miestnostiach verejného obstarávateľa, jeho inštalácia do existujúci sietí a odvoz a ekologická likvidácia obalových materiálov v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.
V prípade, že sa verejnému obstarávateľovi nepodarí do uplynutia lehoty dodania predmetu (oboch častí) zákazky, t.j do 30. júna 2023, zrekonštruovať priestory, do ktorých majú byť tieto jednotlivé položky dovezené, vynesené, vyložené, vybalené, montované v prípade dodania tovaru v demonte, umiestnené v miestnostiach verejného obstarávateľa, inštalované do existujúci sietí a ich obalové materiály odvozené a ekologicky zlikvidované, súčasťou predmetu zákazky je výlučne ich dodanie a uloženie v skladových priestoroch verejného obstarávateľa v mieste dodania. Uvedená skutočnosť nebude mať žiaden vplyv na cenovú ponuku úspešného uchádzača.
Podrobná špecifikácia predmetu tejto časti zákazky je uvedená v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: II.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke
Predmetom zákazky je dodanie laboratórnych zariadení. Vo vzťahu ku všetkým položkám Verejný obstarávateľ požaduje poskytnutie súvisiacich služieb: dovoz, vynesenie, vyloženie do jednotlivých miestností, vybalenie, montáž v prípade dodania tovaru v demonte, umiestnenie jednotlivých druhov nábytku v miestnostiach verejného obstarávateľa, jeho inštalácia do existujúci sietí a odvoz a ekologická likvidácia obalových materiálov v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.