Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dzierżawa analizatorów i sprzętu medycznego, zakup sprzętu medycznego oraz odczynników, materiałów, produktów diagnostycznych i sprzętu laboratoryjnego.
Referenznummer der Bekanntmachung: SZP.2910.12.(41/ZP/22).2022.JM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38434500 Biochemische Analysegeräte