Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69992-2023
Ungarn-Dabas: Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
2023/S 025-069992
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
köztisztasági feladatok 2022-2023
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001091472022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Köztisztasági feladatok ellátása Ajánlatkérő szolgáltatási területén, mely feladat az alábbiakat foglalja magába:
1. A közterületi hulladékgyűjtők folyamatos heti rendszerességű felügyeletét és ürítését.
2. A szelektív hulladékgyűjtő szigetek folyamatos heti rendszerességű felügyeletét és a mellettük elhelyezett hulladék összeszedését.
3. A kommunális és a szelektív hulladékgyűjtő edényzetek rendszeres ürítését, mely ürítési gyakorisága jelenleg a kommunális edények esetében heti egy, a szelektív edények esetében havi egy alkalom
4. Eseti jelleggel Ajánlatkérő információs anyagainak lakosság részére történő eljuttatását, edényzetek matricázását.
5. A belterületi illegális hulladéklerakások feltérképezését és azok jelentését Ajánlatkérő részére.
6. A hulladékátvevő pontokon a zöld hulladékok átvétele a lakosságtól, melynek gyakorisága a jelen szerződés megkötésekor évi 10 alkalom.
Ajánlatkérő szolgáltatási területe jelen szerződés megkötésekor: Újhartyán, Táborfalva, Dabas, Hernád, Újlengyel, Pusztavacs, Tatárszentgyörgy, Inárcs.
Ingatlanszám hozzávetőlegesen 12 000 A begyűjtött kommunális hulladék mennyisége havonta átlagosan hozzávetőlegesen 7 200 000 liter.
A szerződéses időszakban felmerült igényei alapján Ajánlatkérő heti rendszerességgel adja ki az elvégzendő munka műszaki tartalmát, mennyiségét és területét.