Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 69998-2023
Tschechien-Děčín: Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
2023/S 025-069998
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky montážních plošin
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je pořizování montážních plošin ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), ve znění zákona č. 307/1999 Sb., sloužících k provádění jednotlivých činností vykonávaných Zadavatelem. Montážní plošinou se pro účely této Veřejné zakázky rozumí zdvihací zařízení vybavené pracovním místem pro obsluhu osazené na automobilovém podvozku. Montážní plošiny budou dodávány ve dvou kategoriích.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dodávky montážních plošin na podvozku 4×4 s 3místnou kabinou, pracovní výškou 18 a 32 metrů (dále jen „MP“), včetně zajištění servisních služeb a služeb údržby dodaných MP po dobu 7 let a:
- nájezdu 130.000 km a dosažení 3.000 motohodin pro MP s pracovní výškou 18 metrů;
- nájezdu 80.000 km a dosažení 2.000 motohodin pro MP s pracovní výškou 32 metrů;
a podmínek stanovených v zadávací dokumentaci.