Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
EA Niersteenvergruizer - 2023
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33153000 Niersteenvergruizer
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake een Niersteenvergruizer.
De Opdracht betreft de: levering en installatie van één Niersteenvergruizerlevering van Aanvullende productenExtern onderhoudTen behoeve van transurethrale resectie van de prostaat en steenchirurgie in het Centraal Militair Hospitaal (CMH) te Utrecht.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht betreft de:
* Levering en installatie van 1 Niersteenvergruizer
* Levering van Aanvullende producten t.b.v. de instandhouding
* Uitvoeren Extern onderhoud t.b.v. instandhouding
ten behoeve van transurethrale resectie van de prostaat en steenchirurgie in het Centraal Militair Hospitaal (CMH) te Utrecht.