Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка, монтаж и демонтаж на климатици за нуждите на ТУ – София и изнесените звена ”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42512200 Klimageräte zum Einbau in Wände
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обществената поръчка включва доставка, монтаж и демонтаж на съществуващи климатици. Доставката и монтажът включват: Климатик 9000 BTU - 6бр.; Климатик 12000 BTU - 8бр.; Климатик 18000 BTU - 6бр.; Климатик 24000 BTU -8бр.; Климатик 12000 BTU -1бр. Демонтаж на 9бр.съществуващи климатици. Техническите характеристики и изисквания към климатиците са подробно описани в Техническата спецификация, неразделна част от документацията на поръчката. Гаранционният срок на доставените климатици не трябва да е по-малък от 24 месеца, започва да тече от датата на двустранно подписания без забележки приемо-предавателен протокол за монтаж. Доставените климатици трябва да бъдат оригинални, т.е. същите следва да бъдат продукт на производителя на съответната марка. Климатици трябва да са нови, неупотребявани, в оригинални фабрични опаковки. Доставените климатици трябва да бъдат окомплектовани с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната им работа.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42512200 Klimageräte zum Einbau in Wände
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: