Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ανοικτός, διεθνής διαγωνισμός, για έλεγχο συμμόρφωσης τής εταιρείας «Ο.Τ.Ε. Α.Ε.», με τις υποχρεώσειςελέγχου τιμών, κοστολόγησης και λογιστικού διαχωρισμού
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79210000 Rechnungslegung und -prüfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Σύμβαση παροχής υπηρεσιών με αντικείμενο τους ετήσιους κοστολογικούς ελέγχους της Ο.Τ.Ε. ΑΕ για το έτος 2021 (με απολογιστικά στοιχεία 2019) και το έτος 2022 ((με απολογιστικά στοιχεία 2020), προκειμένου να ελεγχθεί η συμμόρφωση της εν λόγω επιχείρησης με τις υποχρεώσεις ελέγχου τιμών/κοστολόγησης/ λογιστικού διαχωρισμού των υπό ρύθμιση υπηρεσιών, όπως αυτές επιβάλλονται από την κείμενη εθνική και κοινοτική νομοθεσία, και τις σχετικές Αποφάσεις της ΕΕΤΤ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: