die Niederlande-Leeuwarden: Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
2023/S 025-070031
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst onderhoudswerkzaamheden de Zuidlanden en Middelsee-de Werp’
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het werk omvat onderhoudswerk van de nieuwbouwplannen “De Zuidlanden en Middelsee-De Werp” en bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden:
a. de inzet van materieel;
b. de inzet van werknemers;
c. het aanbrengen en verwijderen van rijplaten;
d. het hekkelen van watergangen;
e. het klepelen van percelen en bermen;
f. het opruimen van zwerfafval;
g. het reinigen van kolken;
h. het groenonderhoud van de reuzenberenklauw.
De opdracht is in detail omschreven in het RAW bestek “onderhoud de Zuidlanden en Middelsee-de Werp, kenmerk 2022-211655”, wat als bijlage is toegevoegd aan deze leidraad.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis