Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70037-2023
Rumänien-Târgu Mureș: Abfallcontainer
2023/S 025-070037
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru de furnizare Containere pentru deşeuri
Referenznummer der Bekanntmachung: 4323209/2023/2960/30.01.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44613800 Abfallcontainer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
AC va raspunde la clarificari in a 11-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 232 500.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 13
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 13
Der öffentliche Auftraggeber behält sich das Recht vor, Aufträge unter Zusammenfassung der folgenden Lose oder Losgruppen zu vergeben:
Ofertantii pot depune oferte pentru unul sau mai multe loturi conform art 141(4) din Legea 98/2016
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Recipiente confecţionate din material plastic rigid cu capac pentru deşeurile anatomo-patologice (sânge şi alte lichide biologice) de capacitate între 1,0 litri şi 1,5 litri COD 180102*
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitate minim estimata CONTRACT SUBSECV 36 luni Cantitate maxim estimata CONTRACT SUBSECV 36 luni Cantitate minim estimata ACORD CADRU 36 luni Cantitate maxim estimata ACORD CADRU 36 luni
100 1500 3000 9000
"Cutii din carton rigid pentru deşeurile anatomo-patologice sânge şi alte lichide biologice de capacitate între 19 litri şi 20 litri COD 180102*
Los-Nr.: 4
100 8000 16000 48000
"Recipiente confecţionate din material plastic rigid cu capac pentru deşeurile anatomo-patologice (sânge şi alte lichide biologice) de capacitate între 3,0 litri şi 3,5 litri COD 180102*
Los-Nr.: 11
100 2500 5000 15000
"Recipiente confecţionate din material plastic rigid cu capac pentru deşeurile anatomo-patologice (sânge şi alte lichide biologice) de capacitate între 4,0 litri şi 5,0 litri COD 180102*
Los-Nr.: 12
"Cutii din carton rigid pentru deşeuri infecţioase neînţepătoare de capacitate între 19 litri şi 20 litri COD 180103*
Los-Nr.: 6
"Cutii din carton rigid pentru deşeurile anatomo-patologice de capacitate între 4,0 litri şi 5,0 litri COD 180102*
Los-Nr.: 2
100 2000 4000 12000
"Recipient din material plastic rigid pentru deşeurile înţepătoare- tăietoare de capacitate între 0,5 litri şi 1 litru COD 180103*(180101)
Los-Nr.: 7
Cutii din carton rigid pentru deşeurile anatomo-patologice de capacitate între 1,0 litri şi 1,5 litri COD 180102*
Los-Nr.: 1
"Cutii din carton rigid pentru deşeurile anatomo-patologice de capacitate între 10 litri şi 10,5 litri COD 180102*
Los-Nr.: 3
"Recipiente confecţionate din material plastic rigid cu capac pentru deşeurile anatomo-patologice (sânge şi alte lichide biologice) de capacitate între 10 litri şi 10,5 litri COD 180102*
Los-Nr.: 13
"Recipient din material plastic rigid pentru deşeurile înţepătoare- tăietoare de capacitate între 4,0 litri şi 5,0 litri COD 180103* (180101)
Los-Nr.: 9
100 6000 12000 36000
"Cutii din carton rigid pentru deşeuri infecţioase neînţepătoare de capacitate între 10 litri şi 10,5 litri COD 180103*
Los-Nr.: 5
100 20000 40000 120000
"Recipient din material plastic rigid pentru deşeurile înţepătoare- tăietoare de capacitate între 3,0 litri şi 3,5 litri COD 180103* (180101)
Los-Nr.: 8
100 10000 20000 60000