II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Exploitatie en vergroening van geregeld busvervoer voor rekening van de V.V.M. De Lijn – Oost 2
Referenznummer der Bekanntmachung: De Lijn- Exploitatie-NBE/Oost 2 -F05_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60100000 Straßentransport/-beförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
OPROEP TOT HET INDIENEN VAN KANDIDATUREN: Exploitatie en vergroening van geregeld busvervoer voor rekening van de V.V.M. De Lijn - Oost 2, de looptijd van een perceel bedraagt 10 jaar, een perceel is 6 maal verlengbaar met 1 jaar
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60100000 Straßentransport/-beförderung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Regio Mechelen - Aarschot
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Regio Leuven Oost 1 (Leuven - Diest - Tienen)
Los-Nr.: 7
Regio Leuven Oost 2 (Leuven - Diest - Tienen)
Los-Nr.: 8
Regio Leuven Oost 3 (Leuven - Diest - Tienen)
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Regio Genk Hasselt Bilzen Houthalen
Los-Nr.: 11
Regio Genk As Maaseik Neerpelt Leopoldsburg Maastricht
Los-Nr.: 12
Regio Hasselt Diepenbeek Kortessem Heers St Truiden Tongeren Maastricht
Los-Nr.: 13
Regio Maastricht Lanaken Maasmechelen Bilzen Maaseik Tongeren Voeren
Los-Nr.: 14
Regio Alken Kiewit Hasselt St Truiden Heers
Los-Nr.: 15
Regio Diest Hasselt Houthalen Beringen Genk
Los-Nr.: 16
Regio Hasselt Diest Beringen Houthalen Lanaken Maastricht Lommel Neerpelt Bocholt
Los-Nr.: 17
Regio Neerpelt Lommel Beringen Hechtel Leopoldsburg Maaseik Diest
Los-Nr.: 18
Regio Neerpelt Maaseik Hasselt Genk Lommel
Los-Nr.: 19
Regio Peer Neerpelt Maaseik Hasselt Lommel
Los-Nr.: 20
Regio Lommel Mol Beringen Hamont Tessenderlo Hasselt
Los-Nr.: 21
Regio Hasselt Bree Bocholt Houthalen Meeuwen Genk
Los-Nr.: 22