Wstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące umowy o świadczenie usług publicznych
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (WE) nr 1370/2007
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zamiar bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu publicznego
II.1.2)Główny kod CPV60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Usługi w zakresie regularnego przewozu osób w publicznym transporcie zbiorowym na istniejących liniach użyteczności publicznej obejmujących obszar Powiatu Hajnowskiego
(charakter i ilość usług lub określenie potrzeb i wymogów)