Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 00035-2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil98395000 Schlosserdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Upphandlingen avser beställarnas behov av lås- och låstjänster. Leverans, montering och installation av låssystem, ellås och mekaniska lås, tillverkning av nycklar, reparationer avseende såväl befintliga som under avtalstiden levererade och monterade produkter.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44521100 Schlösser
44521120 Elektronisches Sicherheitsschloss
44522200 Schlüssel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: