Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dozór i ochrona mienia siedziby Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie i Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa-Mokotów mieszczących się przy ul Winnickiej 1.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
1. Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) zobowiązuje się, począwszy od dnia 01.06.2020 r. od godziny 07:00 do 01.06.2022 r. do godziny 07:00, realizować na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego Warszawa i Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa - Mokotów mieszczących się w Warszawie przy ul. Winnickiej 1
2. Wykonawca zapewni patrol interwencyjny całodobowy na wezwanie oddzielnie w WKU Warszawa - Mokotów i WSZW w Warszawie – we wszystkie dni kalendarzowe w roku. Patrol co najmniej dwuosobowy na pojeździe osobowym lub osobowo – terenowym, uzbrojony w broń palną, ze środkami przymusu bezpośredniego, tj. kajdanki, pałki służbowe, ręczne miotacze substancji obezwładniających, oraz telefon komórkowy. Pracownicy patrolu muszą posiadać legitymacje kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej oraz pozwolenie na broń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SIWZ nr 9.1.